Halloween - вечір перед Днем усіх святих

Halloween - вечір перед Днем усіх святих

Сьогодні 31 жовтня, здавалося б, що в такій непоказний дощовий день може бути цікавого і веселого? Але з давніх часів існує дуже цікава традиція, яка сформувалася на території Великобританії і Північної Ірландії племенами кельтів і стала в підсумку сучасним святом - Хеллоуїн. Етимологія цього слова походить від All-Hallows-Even що перекладається як вечір перед днем всіх святих і проходить відповідно на передодні.

Якщо раніше це був темний язичницьке свято, то зараз це просто веселий вечір, зі стилістичними прикрасами всюди і позитивно налаштованими людьми, одягненими у всілякі костюми. Це свято найбільше поширений серед англомовних країн і тісно пов'язаних культурно з США і Великобританією. А останнім часом цю традицію і зовсім перейняли багато країн Європи, які не мають ніякого культурного ставлення до Друїдської традиціям, в тому числі і Україна.

Хоча деякі скажуть, що Хеллоуін не наше свято тому ми не повинні його святкувати, але не варто сприймати його як нав'язані чужі цінності, адже для людей це в першу чергу хороший привід раз на рік відмінно провести час з друзями, «перевтілитися» в моторошний або улюблений образ, створювати смішні або зловісні особи вирізаючи їх з гарбузів, і просто радіти.

Наш колектив вітає усіх з цим чудовим святом, бажає всім солодощів, а не гидот, і гарного проведення часу. На честь свята пропонуємо доповнити Ваші образи нашої сувенірною продукцією - значки, кулони та інше. Для закладів громадського харчування пропонуємо нанесення на посуд тематичних зображень.

1