Фігурки і фігури

У цьому розділі можливий продаж фігурок стандартних по каталогу, або ми можемо виготовити фігурки на замовлення по індивідуальному ескізу. Продаються стандартні тематичні фігурки оптом, а також можливий продаж уроздріб. Виготовлення фігурок має на увазі широке використання різних матеріалів, які дозволяють утілити в них дизайнерські рішення. Але найчастіше виготовляються фігурки з бронзи і кераміки. Виготовлення фігурок може бути як оперативним, так і займати велику кількість часу, все залежить від матеріалу, який буде задіяний у виготовленні замовлення. Читати далі...

Фігурки і фігури зазвичай призначені для вручення у вигляді пам'ятного сувеніра. Сувенірні фігурки, можуть бути виготовлені з фарфору, металу, пластика та інших видів матеріалу. Яскравим прикладом можуть служити фарфорові балерини або бронзові знаменитості. Садові фігури зможуть надати дачі красу і затишок, а також нададуть дизайну садового ландшафту особливу родзинку.

Сувенірні фігури можуть відображати інтереси людини, якій вони презентуються. Приміром, якщо людина займається риболовлею, тоді можна підібрати йому сувенірну фігурку у вигляді риби.

1