Оригінальні статуетки та фігурки на будь-яку тематику. Продаж і оперативне виготовлення статуеток на замовлення!

Діяльність нашого виробничого підприємства здійснюється в кількох основних напрямах - продаж готових статуеток і фігурок на різну тематику, а також безпосереднє виготовлення статуеток на замовлення за індивідуальними ескізами клієнтів. Продовження тексту...

Продаж статуеток в нашій компанії може бути як оптовий, так і роздрібний та здійснюється по всій території країни. За допомогою відповідних розділів нашого сайту і каталогів продукції клієнт може ознайомитися з видовою різноманітністю наданої нами продукції, серед якої основними категоріями виступають металеві, керамічні та пластикові статуетки.

У нашому асортименті без особливих зусиль можна підібрати і придбати статуетки на підходящу тематику. Ми володіємо різноманітними категоріями товару, у нас Ви знайдете сувенірні, подарункові, нагородні і спортивні статуетки. У кожній фігурці передбачено посадочне місце для жетона з логотипом або зображенням, також необхідну інформацію можна оперативно нанести на спеціальні таблички, які кріпляться до постаменту.

Статуетки

Незважаючи на великий вибір готових статуеток, багато хто обирає можливість замовити статуетки з індивідуальним виготовленням. Виробництво статуеток на замовлення вимагає додаткового часу і витрат. У процесі виготовлення задіюються різні методики і сучасні технології, серед яких найчастіше застосовуються лиття, травлення і гравірування. У виробництві статуеток в якості основи застосовуються різні кольорові метали, акрил, пластик, кераміка та інші матеріали. Готова статуетка покривається шаром гальванічного металу і може бути забарвлена частково або повністю кольоровими емалями.

Фігурки і статуетки часто асоціюються з сувенірами, що недивно, оскільки здавна вони міцно займають цю споживчу нішу. Але не менш успішно і популярно їх використання в якості нагороди за видатні досягнення. Очевидна перевага статуеток в тому, що вони є універсальною нагородою. Багатий вибір фігурок і статуеток дозволяє підібрати ідеальний виріб практично до будь-якого приводу, а їх шикарний і витончений зовнішній вигляд без сумнівів порадує око переможця. Металеві статуетки та фігурки з кераміки відносяться до дорогих і солідних нагород, які вручаються на масштабних змаганнях і конкурсах, також вони міцно зайняли позицію VIP сувенірів. Пластикові статуетки можна віднести до категорії бюджетних нагород і сувенірів, але при цьому зовні вони подібні аналогічним виробам з металу, що робить їх затребуваними, практичними і доступними сувенірами. Варто відзначити, що статуетка може стати нагородою як самостійна одиниця або ж бути додатковою прикрасою для кубків і призів.

У місті Київ купити статуетки не складе труднощів, завдяки високій популярності цих виробів. Наша організація пропонує широкий вибір готової продукції і оперативне виготовлення статуеток на замовлення, а доставка товару здійснюється по всій Україні.

1