Коротко про статуетки

Металева статуеткаМи доклали всіх зусиль для того, щоб було цікаво читати підготовлену нами інформацію про статуетки та фігурки. Також з наведеної нижче статті можна дізнатися в яких випадках краще виготовляти статуетки під замовлення. Великою популярністю в наш час користується різного роду сувенірна продукція. Одними з найбільш затребуваних на ринку такої продукції є статуетки, завдяки своєму багатому асортименту, оригінальності і розмаїтості зовнішнього вигляду. Тут не існує жодних рамок в дизайні, тематиці і декорі. Статуетка являє собою скульптуру, порівняно, не великого розміру (як правило, її висота не перевищує 80 см., а ширина підставки досягає максимум одного метра).

Дані вироби дуже часто носять гумористичний характер. Наприклад, запам'ятовуючим буде привітання з врученням статуетки, по - доброму пародіює зовнішність, звички або рід занять Вашої рідної або близької людини. Поділюся однієї, як на мене, оригінальною ідеєю з приводу застосування такого виробу в реальному житті.

Статуетка пластикова.Припустимо, у Вашому оточенні є людина, яка працює в дорожній інспекції, а для душі, як то кажуть, займається флористикою або фасадним дизайном. Тільки уявіть собі, яке враження справить на нього і на його гостей статуетка, подана вами до дня його народження, у вигляді міліціонера у формі, який схиляється над клумбою з квітами, тримаючи при цьому в одній руці величезні садові ножиці, а в іншій чорно-білу паличку, яка вже зупиняє якусь машину. Такий виріб буде характеризувати основний рід діяльності і улюблене хобі, таким чином, покажете своєму другові, що уважні до нього і цікавитеся його способом життя, а таке ставлення до себе приємно будь-якій нормальній людині. Однак, при замовленні такої продукції постарайтеся максимально дотримуватися тактичності, щоб не видати ненароком чужий секрет або випадково не торкнутися почуття близької людини.

СтатуеткаВиготовляти одиничні замовлення можна з дорогих матеріалів або з нанесенням дорогих покриттів. Для оптових тиражів виробів частіше використовують метал і пластик, а також пластик з нанесенням різноманітних покриттів, візуально не відрізняють дешевий матеріал від більш дорогого. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні зовсім невеликий бюджет і маєте в запасі не так вже й багато часу, то ми порадимо замовити пластикову продукцію, яка, як уже було сказано, за зовнішніми якостями абсолютно не поступається більш дорогим статуеткам. Продукція для оптових покупців і тих, хто хоче замовити лише один виріб, завжди представлена ​​в нашій компанії у великому асортименті. У нас можна розглянути зразки всіляких статуеток, порадитися з досвідченою командою дизайнерів та майстрів з приводу того якою б хотілося бачити готову статуетку.

1