Металеві та керамічні статуетки

У розділі показані металеві статуетки, а також статуетки з кераміки з різними видами покриття. Статуетки з металу і кераміки також популярні та мають, як і пластикові, невисоку вартість, представлені в широкому асортименті і на різні тематики, що дозволяє легко підібрати саме те, що треба для конкретного заходу. Також в розділі представлені і бронзові статуетки більш високої вартості, але статуетки з кераміки зовні, можуть імітувати як бронзу, так і інші види металів, що дозволяє в цьому сегменті надати статуетці вишуканості та солідності за невисоку вартість. Читати далі...

Нагородні статуетки з металу бронзи або кераміки, це відмінна нагорода для переможців і учасників, а сувенірні статуетки, це відмінний подарунок в якості сувеніра для співробітників, партнерів або колег.

Замовити статуетки можна з гравіюванням або ж з іншим видом нанесення, робиться це оперативно. Здійснюється продаж статуеток в Києві, по дзвінку або електронній скриньці, ми організовуємо відправку зручною транспортною компанією у будь-яке місто України.

1