Пластикові статуетки

Пластикові статуетки в основному замовляють на масові нагородні церемонії та всілякі конкурси. Вони можуть мати різне покриття, найчастіше зустрічаються золоті статуетки, золотий колір надає певний блиск та вишуканість, а також не рідко зустрічаються і срібні статуетки. Ціни на статуетки з пластика є найнижчими і демократичнішими, але при цьому, статуетка цієї категорії, має чудовий зовнішній вигляд. Читати далі...

У каталозі представлені спортивні, сувенірні та подарункові статуетки пластикові в асортименті, що не складе особливих труднощів, підібрати їх до будь-якого урочистого випадку або заходу. Високою популярністю користуються пластикові статуетки під час нагороджень переможців або учасників регіональних або місцевих змагань, як в спорті, так і в конкурсах з танців, співу, краси і так далі. Самими затребуваними і відомими у світі, являються зменшені копії статуетки Оскар і статуетки Ніка, які символізують перемогу і досягнення.

Замовити та купити статуетки можливо, подзвонивши в наш офіс в Київ, або відправити запит на електронну скриньку. Менеджери нашої компанії допоможуть підібрати статуетки потрібної категорії, форми, розміру та вартості. Продаж статуеток здійснюється оптом та уроздріб. Завжди раді допомогти!

1