Види статуеток

Статуетка ФемідаСподіваємося  інформація підготовлена ​​нами буде цікавою і обов'язково виберете для себе або в якості оригінального презенту своїм друзям один або кілька видів статуеток, вироблених нашою компанією. Статуетки, на ряду з іншими видами нашої продукції, є дуже поширеними виробами сувенірної сфери. Останнім часом їх прийнято підносити колегам в день професійних свят, наприклад, всім відома статуетка Феміда з пов'язкою на очах і чашею ваг в руках особливо популярна напередодні святкування дня представників юриспруденції.

Практично завжди, статуетки виготовляються невеликих розмірів, у зв'язку з тим, що розміщують їх зазвичай на столах робочих кабінетів, полицях, стелажах і так далі. Висота таких виробів не перевищує вісімдесяти сантиметрів, а ширина підстави, на якому розташовується сам виріб - не більше одного метра.Статуетки-тримачі

До різновидів статуеток належать такі: пластикові та металеві статуетки, постаменти та статуетки-тримачі. Завдяки низькій трудомісткості виробництва і демократичною ціною найбільшим попитом користуються пластикові та металеві статуетки. Часто надходять замовлення на статуетки для вручення музикантам і вокалістам при проведенні різних музичних конкурсів. Сфера, яка найтіснішим чином пов'язана зі статуетками різного роду - це, звичайно ж, спорт.

Навіть, якщо б не в жодній іншій області людської діяльності статуетки не мали попит, їх виробництво мало б право на існування, і було б цілком успішним за рахунок затребуваності цієї продукції у спортивній сфері. У таких кількостях як від організаторів спортивних заходів замовлення не надходять більше не від кого. Це й зрозуміло, адже потрібні спеціальні статуетки для нагородження переможців усіх напрямків: футболу, баскетболу, тенісу, плавання, боксу, гольфу, поло, фігурного катання, спортивної стрільби, різних видів єдиноборств, кінного спорту і так далі.

Статуетка НікаНаші кваліфіковані майстри в прямому співробітництві з дизайнерами виробляють найрізноманітніші статуетки, які відрізняються оригінальністю і ексклюзивністю. Дизайн такої продукції не повторюється і на вигляд кожної окремо взятої одиниці товару відразу зрозуміло для переможця якого саме виду спорту призначена конкретна статуетка.

Металеві та пластикові статуетки можуть бути стандартними і виготовленими на замовлення з урахуванням всіх побажань. Це вигідна група виробів для опту, яка буде готова строго в термін. Наступним видом статуеток є постамент. Так називається п'єдестал - підставка, який служить основою, своєрідним фундаментом для установки самої скульптури. Як основний матеріал для постаментів використовують різноманітні камені. Як доповнення до кубкам виробляють статуетки-тримачі. Функція їх полягає в тому, щоб фіксувати жетони і таблички, на які з часом будуть наноситися всілякі логотипи або написи. Щиро сподіваємося, що інформація була цікавою та дізналися багато про види сучасних статуеток.

1